FİRMAMIZ

  • Moda Albüm 1993 Yılında Murat Kömürcü Tarafından kurulmuştur.Uzun yıllar Fotoğrafçılık sektöründe başarılı hizmetler vererek  Sektörümüzde yerini almıştır. 2008 yılında Günlük 300 albüm kapasiteli Son sistem teknolojik Digital baskı ve panoramik albüm üretim  tesisimizi sektörümüze kazandırdık. Yurtiçinde ve yurt dışında yüzlerce fotoğraf Sanatçılarına, fotoğraf stüdyolarına, ajanslara ve  organizsyon firmalarına çok özel Panoramik albümler üretiyoruz. .Yeni ürünlerimizi en kaliteli Deri ,Nubuk ,Keten Ve Koton kumaşlar kullananıyoruz. Panoramik  Albümlerden kristal albümlere,Kalpli albümlerden klasik albümlere Ahşap albümler den Ahşap kutulara  kadar çok geniş bir ürün yelpazesi içermektedir.Yeni  dizaynlarımızı müşteri beklentileri ile buluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz.

VİZYON

• Hizmet verdiğimiz sektörde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak güvenilir uygun maliyetli üstün nitelikli mal ve hizmetleri üretmek.

MİSYON

• Paydaşlarıyla maddi ve manevi iyi ilişkiler tesis ederek emanetlerine sahip çıkmak piyasa şartlarında tatminkar bir kazanç temin etmek ve emanet ettikleri varlıkları korumak.

• Üretim, istihdam, ihracat ve teknoloji üretimi konularında gelişmeler sağlayarak bölge ekonomisine ve ülke kalkınmasına katkıda bulunmak.

 

       Saygılarımızla
   MODA ALBÜM Ltd Şti